E tepron maturantja: Provokon me duar tek “zogu” para kamerave

Magazina

Ariel Winter është shfaqur magjepsëse në tepihun e kuq të “Emmy-s” natën e së dielës. Ylli i “Modern Family” dukej më elegante se kurrë me një fustan të zi dhe të argjendtë, me të cilin ekspozoi gjoksin dhe këmbët seksi në Teatrin Microsoft në Los Anxhelos, shkruan Daily Mail, përcjell Dardania Press.

Por, aktorja 19-vjeçare kishte rrezikuar shumë pasi, për të lëvizur para kamerave, është dashur që të vendos duart tek pjesa e “zogut” për të mos lënë nam.

 

Ariel kësaj radhe në tepih të kuq u shoqërua nga i dashuri i saj, me të cilin shëkmbeu edhe puthje. Shtpni nhapcerrat tpshme per i shifni per ti shiquar tgjithat pamet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *