Edhe vajza e Remzies po agjëron, shikoni çka bën për iftar

Magazina

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit. Ajo u bë tejet e njohur sidomos në dasmën e vëllait të saj, Hamzës, përcjell ORAinfo.Shti nhapcerrat qe shifni per ti shiquar vidon dhe pamet tjerra.

Riola tani është tejet e përfolur për jetën e saj e të cilën nuk po heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. E sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën na tregon që po agjëron dhe për iftar ka shkuar të hajë picë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *