Flet Fjolla Morina, shkova te ‘Burdushi’ i besova por ja qka më bëri ai

Magazina

Fjolla Morina ka postuar një fotografi nën shoqërinë e Burdushit. Ajo së bashku me foton ka thënë se në vitin 2016 do të bëhëm milionere, e këtë gjë ia ka thënë vet ai.Shtpni nhapcerat tpshme per ti shiquar pamet dhe vidon.

 

 

Kujtojmë se Fjolla ka pak muaj që është bërë nënë për herë të dytë, duke mirëpritur edhe një vajzë të cilën e ka quajtur Alayah.

 

Ajo thot qe un jam besur që aj mund te ben diqka ma shum sipas besimit tim por qe”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *