Gëzima shfaqet rrugëve të New Yorkut, me veshjen e saj ajo po shkëlqen

Magazina

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë çdo ditë e më e përfolur në publik e media rozë.

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit u maruan dhe bënë një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Çifti tani po e shijojnë muajin e tyre të mjaltit e si destinacion kanë zgjedhur, Amerikën. Shti nhapcerrat tpshme per ti shiquar vidon dhe pamet

Ata tani po ndodhen në New York nga ku s’kanë hezituar të publikojnë imazhe të ndryshme.

E në foton e fundit të publikuar nga Gëzimja, ajo shihet rrugëve të New Yorkut e veshur me kompletet të zeza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *