Gëzimja sonte në dasmë, vishet me dimija e mbushet me ‘ari’ për qejfin e vjehrrës

Magazina

Gëzime Krasniqi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares bënë dasmën madhështore që zgjati tre ditë, shkruan ORAinfo.

Gëzimja nuk ka munguar me postime në rrjete sociale pas martesës.

E së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet se është veshur me dimi e ka vendosur ari sonte në dasmë.

Po duket nuse tamam për qejfin e vjehrrës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *