Gëzimja vishet në dimi e dallam për qejfin e vjehrrës, e reagimi i Remzies iu lë ‘gojëhapur’

Magazina

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmani. Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para një muaji ku kanë bërë një dasmë që zgjati tre ditë e që ishte shumë madhështore, përcjell ORAinfo.

 

E së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në dimi e jelek, e Remzia nuk ka hezituar ti thotë resë së saj ‘po shkëlqen’.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *