Gresa merr këtë vendim të madh, ja çka ka vendosur të bëjë me fustanet e martesës

Magazina

Që nga martesa e saj, Gresa Behluli është tejet e përfolur në publik e medie rozë.

Është pamja e saj në dasmë që u komentua për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.


Vëmendje të madhe morën edhe fustanet e nusërisë që ajo i veshi e që ishin njëri më i bukur se tjetri. Shtpni nhapcerrat qe i shifni tpshte per tu hapurr vido dhe pamet nvazhdm.

Sot, ajo ka marrë një vendim për t’i shitur të gjitha fustanet e martesës dhe të gjitha të shkojnë për bamirësi./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *