Ja si dukej Afërdita Dreshaj para famës, dukej shume ndryshe

Magazina

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj, ndonëse prej vitesh është larguar në SHBA vazhdon ende të mbetet një ndër personazhet më të komentuar në media.

Siç dihet një vit më parë ajo i dha fund beqarisë në një dasmë madhështore në Miami, ceremonia e së cilës mori vëmendjen e të gjithëve. Shtp nhapcerrat tpshtme per ti shiquar vidon dhe pamet.


Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj. Së fundmi, ajo është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një video të shumë viteve më parë. Në video, Afërdita shihet në një moshë shumë të vogël teksa këndon në një festival fëmijësh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *