Këtu do të jetojnë pas martese djali e reja e Remzie Osmanit

Magazina

Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares Remzie Osmani, këngëtares së pëlqyer nga publiku i gjerë, shkruan “Kosovarja

Gëzimja, është përpjekur maksimalisht që të mos jep shumë material për median rozë, andaj edhe faqen e saj në Instagram e ka privat

Gjithsesi, kohë pas kohe ajo është bërë pjesë e diskutimeve në media dhe ka përfunduar në kronikën rozë, shkruan “Kosovarja.

Epo, ky është risku kur bëhesh reja e një figurë publike. Kjo është dëshmuar edhe me raste të tjera

Nesër, Gëzimja martohet me Hamin, të birin e vetëm të këngëtares dhe siç kuptojmë çifti i ri do të jetojnë në të njëjtën shtëpi me vjehrrën, vjehrrin dhe Riolen, vajzën e vetme të Remzies, shkruan “Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *