Kjo është vajza e hasretit e Medës, ja sa e ëmbël është

Magazina

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në publik e në media. Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve. Meda është mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit e tij imazhe të shumta.

 

Së fundi këngëtari ka publikuar një fotografi të vajzës së tij, Rejhanës, në të cilën vogëlushja shfaqet shumë e bukur dhe e veshur me shumë stil, shkruan rtv21.Shtp nhapcerrat tpshme per ti shiquar vidon dhe pamet.

 

Princesha e babit, Rejhana”, ka shkruar Meda në mbishkrimin e fotografisë. Në këtë fotografi, miqtë dhe kolegët e këngëtarit i kanë lënë komente mjaft të veçanta. Meda dhe Lulja kanë katër fëmijë, tre djemë dhe një vajzë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *