Kjo maturante nga Shitmja ka të pasme si Kim Kardashian

Magazina

Kjo maturante bukuroshe ka zgjedhur një fustan ngjyrë rozë për mbrëmjen e saj të maturës.

Ajo që bie më së shumti në sy nuk është fustani, por të pasmet e saj bombastike, e që shumë ndjekës të rrjeteve sociale e kanë krahasuar me Kim Kardashian dhe Nicki Minaj.

Shikoni më poshtë fotot e maturantes bukuroshe nga komuna e Shtimes. Foto tjera shtp nrec llamet qe i shifni poshte dhe ju hapen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *