Ky është reagimi i papritur i Feros, pas publikimit të lajmit se Arbenita është shtatzënë

Magazina

Edhe pse çifti e hodhi poshtë këtë aludim të fansave, Fero rrëfeu ndjesinë e tij kur mori vesh lajmet.

“Kur e kam parë këtë lajm kam qeshur. Nuk më zuri frika sepse është shumë normale që kjo të ndodhë për të gjitha çiftet e shoëbizit. Edhe pse jam i ri, sërish jam i përgjegjshëm”, shpjegoi reperi në “E diell”

U duk fare qartësisht sportiviteti më të cilin Fero e kishte përjetuar këtë situatë të cilën ai e vazhdoi më tej duke shpjeguar se. shtp nre llamat qe shifni tpshme per ti shiquar vidon dhe pamet

“Nuk është koha ime tani që të bëhem prind, kam nevojë të fokusohem në karrierë, tek fansat e mi, tek njerëzit që duan ta dëgjojnë muzikën time. Unë nëse vendos të bëhem baba, nuk do kem mundësi të merrem me të gjitha këto, ndaj tani për tani jam i fokusuar vetëm në karrierë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *