Leonora behet gati për të dal por befason me syzet gjigante që ka vënë

Magazina

Leonora Jakupi është këngëtarja që u bë e njohur për emdiat dhe publikun që në daljen e parë në skenë.

Që nga fillimi ajo solli për publikun vetëm këngë që u bënë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

 

 

Leonora tani është larguar pak nga muzika por nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë e gjithë vëmendjen marin syzet që ka vënë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *