Loredana Zefi i kthen parat plakës, ja pamjet

Magazina

Këtë të diele mysafirë në emisionin “Kojshia show” ishin: Sami Kurteshi deputet i Vetëvendosjes dhe avokati Tomë Gashi që njëherit është edhe avokat i Loredanës.Vido dhe pamet  hyni nkatrroret tpshme dhe ju shfaqen !

 

 

Loredana përmes moderatorit Sadri Imeri i dorëzoi parat avokatit Tomë Gashi që ai tja kthej plakës zvicrane. Për më tepër ndiqeni emisionin më poshtë nga min 25:40 sec.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *