Lules i vijnë shoqet në lokalin e ri të Medës, shikoni si i pret ajo

Magazina

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës.Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë shumë të pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

 

 

Se fundi Meda ka hapur një lokal të ri në qytet.Sot, Lules i kanë shkuar shoqet t’ia bëjnë përhajër.E ajo nuk ka hezituar t’u shërbejë pije dhe të bëjë foto me to./ORAinfo/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *