Lulja bën foto profesionale, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Magazina

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Medës. Ata janë të martuar prej kohësh dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

 

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram. Lulja se fundmi ka bërë një fotografi profesionale. E veshur me fustan me lula dhe me flokë të rregulluara, zinxhairi i arit i vënë nga Lulja ka marrë gjithë vëmendjen. shtpni hapcerrat tpshme qe shifni dhe ju shfaqen vidot dhe pamet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *