Lulja shkon në dasmë, me këtë stil të flokëve ‘shashtris’ të pranishmit

Magazina

Lulja shkon në dasmë, me këtë stil të flokëve ‘shashtris’ të pranishmit
Luljeta Përgjeqaj është tani një personazh shumë i përfolur në publik.

U bë e njohur që nga martesa me këngëtarin shumë të njohur, Medën,Edhe pse është nënë e katër fëmijëve, Lulja nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.
Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet nga një ndej.

E rregulluar bukur dhe me flokë të lëshuara, Lulja duket një zonjë e vërtetë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *