Më e emocionuar se kurrë, Mimoza Shkodra mori lajmin e madh

Magazina

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.Shtpn nhapcerrat tpshme per ti shiquar vidon dhe pamet nvazhdm.

 

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi e tani ata janë ndarë. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

 

Sot përmes një postimi ka treguar se kënga me Irkenc Hykën ka grumbulluar 10 milion klikime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *