Meda i kerkon falje publike Lules: Ja cka i beri

Magazina

Meda dhe Lulja jane cift shume i perfolur ne mediat kosovare dhe ato shqiptare, shkruan Dardania Press.

Ne emisionin “Dicka po zihet” te Xheri Meda bashke me Lulen ishin mysafir ku kane pergaditur nje specialitet.Shtp nrec llamet  tpshme per ti shiquar vidon dhe pamet.

 

 

Nje nga pikat e emisionit jane edhe disa pyetje ku u pergjigj Meda. Nje nga pyetjet e Xherit ishte se kujt do ti kerkoni falje, Meda tha se nuk ka bere diqka qe ti kerkoje falje por me humor i kerkoi falje Lules qe e ka lene te pergadis specialitetin vet, pasi nuk i ka ndihmuar fare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *