Motrat Mustafa sapo morën lajmin e madh, shikoni reagimin e tyre

Magazina

Motrat Mustafa vazhdojnë të jenë këngëtare shumë të dashura për publikun.

Këngët e tyre janë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.
Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Ja dhe pamet shtpni nhapcerrat tpshme per ti shiquar vidon dhe pamet nvazhdm.

Sot përmes një postimi ato kanë treguar se kanë marr lajmin e madh duke arritur mbi 7 milion klikime./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *