Urime, urime! Shkurte Fejza merr lajmin më të mirë në jetën e saj!

Magazina

Gresa Behluli u martua e u bë shumë e përfolur.

E për këtë, ajo bëri një dasmë të madhe, me shumë të ftuar, shkruan ORAinfo.
Pas dasmës, Gresa tani është e pranishme edhe në shumë emisio

E në njërin prej tyre ajo ishte e ftuar bashkë me nënën e saj, Shkurtën.

E pyetur se kur planifikon të bëhet nënë, ajo tha se ky është një prioritet i saj dhe burrit.

Shkurta u shpreh se ky do të ishte lajmi më i mirë për të. Ja pamet nvazhdm  shtp per ti shqiar tgjithat.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *