Nexhati me gruan kanë dalë për iftar jashtë shtëpisë, por ka diçka që mori gjithë vëmendjen

Magazina

Nexhat Osmani është këngëtari shumë i njohur kosovar.

Këngët e tij dëgjohen e këndohen nga publiku i të gjitha brezave që në kohën kur ai doli në skenë, përcjell ORAinfo.


Ai është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.Shtpni nhapcerrat tpshme per ti shouar vidon dhe pame.

Sot, gruaja e tij, Xhevahirja ka publikuar një foto ku shihen ata të dy duke shkuar diku për iftar e ai që merr gjithë vëmendjen është tatuazhi i Nexhatit e që s’e kemi parë më herët./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *