Njomza e dërgon djalin te dajët, reagimi i Shyhretes do t’iu ‘shkrijë’

Magazina

Shyhrete Behluli është këngëtarja më e pëlqyer e muzikës popullore.

Këngët e saj dëgjohen e këndohen në pothuajse çdo dasmë a festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Shyhretja është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Shtp nhapcerrat tpshme per ti shiquar vidon dhe pamet nvazhdm.

 

 

 

Së fundi ajo ka publikuar nja foto ku shihet se Njomza ia ka dërguar në shtëpi djalin, e Shyhretja nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit gëzimin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *