Nora Istrefi ‘tërbon’ rrjetin me të pasmet, mbajeni frymën para se të shihni këtë video

Magazina

Nora Istrefi është aktive në rrjete sociale.

Ajo ndan postime të shumta me ndjekësit.Së fundi, ka publikuar një video veshur me fustan të kuq i cili i ka theksuar linjat joshëse të trupit. Shtp mpshte nkutijat qe i shifni dhe ju shfaqen pamet nvazhdm.

 

 

Shikojeni video:

 

Ndryshe, Nora mbetet njëra nga këngëtaret e estradës e cila ka një trup bombastik./GazetaBlic

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *