Nuk do t”iu besoni syve, ja shumë është plakur Zhade

Magazina

Ajo gjatë do të jetë në memorien e shikuesve.

Besoj se e mbani mend serialin “Kloni”, ku si personazh kryesor ishte aktorja e njohur si Zhade.

Edhe pse kanë kaluar shumë vite që pas transmetimit të këtij seriali në Shqipëri, “Zhadja”, akoma vazhdon të njihet masivisht nga publiku. Shtpni nhapcerrat tpshme per ta shiquar vidon dhe pamet.

 

41-vjeçarja deri në vitin 2016 luajti në filma e seriale kurse kohët e fundit i është përkushtuar familjes.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpeshherë foto dhe me pamjen që ka tani me siguri nuk do e njihni.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *