Pajtesa tregon historinë e dashurisë, ja si u njoh me të dashurin e saj

Magazina

Ajo është njëra nga akroret më të pëlqyera.

Sot në emisionin “1 Kafe prej Shpisë” ishte ftuar aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Fiona Gllavica.

Fiona u bë e njohur për publikun me rolin e Pajtesës, shkruan rtv21.tv. Per pame shtp nhapcerrat qe i shifni tpshme dhe ju shfaqen tgjithat.

 

Fiona ishte e ftuar në kuadër të rubrikës, “Loja e javës” që edhe këtë javë e hunbi prezantuesja e emisionit, Blerona Zeqiri. Ani pse rregullat e lojës janë që humbsi t’i përgjigjet pyetjeve, Fiona nuk i shpëtoi pyetjve të prezantuesve.

Ata e pyetën aktoren në lidhje me jetën e saj private, kryesisht në lidhje me të fejuarin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *