Pak ditë pas dasmës, ja ҫfarë bën nusja e Nexhatit për Gëzimen e Hamzën

Magazina

Këngëtarja shumë e njohur, Remzie Osmani, martoi djalin.

Ata morën nusen me kurshq dhe sot pritet ta bëjnë dasmën e madhe.
E ata që morën vëmendjen janë padyshim familja e Remzies.

Nusja e vëllait të saj Nexhatit u duk shumë bukur në dasmën e Gëzimes e Hamzës.

Ndërsa pas dasmës ajo ka publikuar një foto ku shihen të gjithë së bashku, e me këtë foto ka uruar ҫiftin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *