Pak para dasmës, shikoni çka po bëjnë Blero dhe Afrona me Tarën

Magazina

Blero dhe e fejuara e tij, Afrona së shpejti do t’i dhënë fund beqarisë.Ata kanë tani pesë vite që janë lidhur dhe për këtë vit kanë paralajmëruar një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk po mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku kanë pas vetës me mijëra ndjekës.

Sot, Blero ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me Afronën e me vete kanë marrë edhe Tarën./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *