Pas Lajmit Të Shtatzënisë ,Mihrija Bën Veprimin E Papritur

Magazina

Mihrija është një ndër këngëtarja shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë qiftet më të përfolura shkruan ORAinfo.

Mihrija është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmeria e saj.

Sot ajo ka postuar një fotografi ku shihet me një fustan të gjerë.shtup nhapxeren tposhtme per pamjet tjera.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *