Pas ndarjes me Feron, Arbenita Jep Mesazh…

Magazina

Modelja e njohur nga Shkupi e cila jeton dhe vepron në Amerikë, Arbenita Ismajli u bë e njohur si e dashura e reperit kosovar Fero.

Ajo njihet për forma trupore perfekte, tipike të një modeleje dhe bukurinë joshëse shkruan “Kosovarja”.

Hiq më larg se dje modelja shkupjane realizoi një fotosesion ku u shfaq mjaft bombastike. Shtin nhapcerrat qe i shifni tpshme per ti shiquar tgjithat pamet dhe vidot.

 

Lidhja e saj me reperin kosovar ka ngjallur interesim te publiku duke u komentuar tej mase.

Por, nga sot çifti i japi fund kësaj lidhje . Fillimisht i pari Fero na tregoi me një status të tij.

E nuk vonoi as Arbenita ta bë një reagim rreth këtij vendimi.

Me gjasë Arbenita këtë veprim të Feros e ka marrë me shumë sportivtet, kështu duke qëndruar indiferente për të thënë diçka më shum

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *