Qëndresa ka shkuar te familja e Labit sot, shikoni çka bën me nusen e kunatit

Magazina

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.Shtpn nhapcerrat qe shifni per ti shiiar vidon dhe pamet nvazhdm!

 

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në Pejë të familja e Labit dhe atje ka dalë bashkë me kunatën e saj për kafe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *