Remzie në pushime vishet si vajzë e re, e lë nën ‘hije’ edhe rejën e saj

Magazina

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Përveç për muzikën që bën, ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Remzia muaj me parë martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën dhe kjo dasmë madhështore bëri shumë bujë në publik e media rozë. Shtp nrec,llamat qe i shifni poshte dhe ju shfaqen detajen tjerra.

 

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur si të ishte vajzë e re.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *