Sapo Është Bërë Nënë, Almeda Pranon Dhuratën Më Të Bukur Për Djalin

Magazina

Tolgahan dhe Almeda dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar në vitin 2017.

Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi-Sayışman dhe aktori i njohur turk, Tolgahan Sayışman më 5 maj janë bërë prindër për herë të parë.

 

Çifti kanë vendosur që djalin e tyre ta pagëzojnë me emrin, Efehan. Shtpni nhapcerrat tpshme per ta parr vidon dhe pamet nvazhdm.

Në rrjetin social Instagram ku çifti janë mjaft aktiv nuk kanë publikuar ende asnjë fotografi të djalit të tyre, mirëpo disa të tilla priten së shpejti, pasi që çifti duket se dje vogëlushit i kanë realizuar fotosesionin e parë.

Share this:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *