Do të tranohet Hamza, Gëzimja puthet me këtë person

Rozë

Gëzimja e puth këtë person.

Nusja dhe djali i Remzies kohën e fundit kanë qenë çifti më i komentuar në mediat rozë.Pas organizmit të një dasme madhështore, nuk ka kaluar asnjë lëvizje e tyre pa kaluar në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Tani edhe pas martesës vazhdojnë të jenë qendër e vëmendjes. Ja dhe pamet nvazhdym shtp per ti shiquar ato.

Kjo shkak i aktivitetit të tyre në rrjete sociale, ku kohë pas kohe po shpërndajnë momente nga dasma e tyre.

Sot, është Gëzimja e cila ka postuar një foto nga kanagjegji i saj teksa shihet duke e puthur një familjare e ngushtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *