Çfarë po ndodh!? – Barcelona i rikthehet objektivit serb!

Sport

Kur e gjithë vëmendja ishte e kthyer diku tjetër, e besueshmja ‘el chiringuito’ ka raportuar se Barcelona i është rikthyer objektivit serb, Luka Jovic, pas ndodhive të kaluara mes tij dhe Real Madridit.

 

 

Siç thuhet, Real Madridi i ka thënë ‘JO’ Jovicit dhe ofertës që Frankfurti kërkonte për të (100 milionë €). Kjo nënkupton se Barcelona do i rikthehet suulmuesit serb dhe do mundohet t’i sigurojë shërbimet e tij.

Nga gazetarët spanjoll, ky veprim i bordit të Barçës është mediokër, pasi Jovici e refuzoi klubin blaugrana për Real Madridin, e kur këta të fundit e refuzuan lojtarin, bordi u rikthye përsëri pas tij!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *