E dashura e De Jong: ‘Ne jemi gati për aventurën e re tek Barça!’

Sport

Frenkie de Jong dhe e dashura e tij si duket janë kah fundi me përgatitjet e tyre për aventurën e re tek Barça, ku përveç se Mikky Kiemeney e dëshmon këtë me postimet në ‘instagram’, ajo është intervistuar së fundmi rreth kësaj çështje.

E dashura e mesfushorit holandez u shpreh se janë gati për të hapur një faqe të re në jetën e tyre, ndërsa ajo kishte edhe një kërkesë të veçantë në fund…

‘Unë dhe Frenkie jemi gati për Barcelonën. Ne jemi super të emociioniar që do jetojmë tani atje. Do ishte ende më mirë nëse edhe Annekee Molenaar (e dashura e De Ligt) të vijë këtu, por do shohim si do vijojnë gjërat’ – u shpreh Mikky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *