Lojtarët e Barçës e ftojnë yllin e madh t”i bashkohet “Camp Nou”

Sport

Ditën e kaluar, thashethemet u përhapën se dhoma e veshjes në Barcelonë ishte e ndarë për transferimin e Antoine Griezmann .

Griezmann ka qenë i lidhur me një kalim te gjigantët katalanas për disa vite, por duket sikur kjo do të jetë koha e duhur për Griezmann për të lëvizur , pasi që burime të vlefshme thonë se një marrëveshje është e afërt për Barçën për të nënshkruar yllin francez, përcjell ORAinfo.

Sipas asaj që është raportuar nga Mundo Deportivo, thashethemet e një salle të ndarë janë të rreme dhe shumë prej lojtarëve të Barcelonës thuhet se i kanë dhënë ‘po’ Griezmannit duke u bashkuar me klubin./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *