Messi i thotë bordit: ‘Nëse vjen Griezmann, ne lojtarët..’

Sport

Sulmesi dhe kapiteni i Barcelonës, Leo Messi ka shprehur opinionin e tij mbi ardhjen e sulmuesit të Atletico Madridit, Antoine Griezmann në Camp Nou gjatë kësaj vere.

 

Barcelona’s Argentinian forward Lionel Messi walks on the pitch during the Spanish league footbal match FC Barcelona vs Real Betis at the Camp Nou stadium in Barcelona on August 20, 2017. / AFP PHOTO / Josep LAGO (Photo credit should read JOSEP LAGO/AFP/Getty Images)

Messi i’a ka bërë me dije bordit sipas mediave spanjolle, se atij personalisht por edhe shumicës së grupit se nuk i pëlqen aq shumë lëvizja e francezit dhe kjo lidhet me dokumentarin që ai kishte bërë.

Megjithatë, nëse ai do transferohet, ata do i urojnë një mirëseardhje të ngrohtë ashtu siç i ka hije një klubi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *