Rakitic në Inter? Zbulon gjithçka vetë lojtari

Uncategorized

Rakitic ka qenë i lidhur ngushtë me një kalim te Interi për një kohë dhe Mundo Deportivo raportoi më parë në maj se Nerazzurët ishin afër pranimit të një marrëveshje për mesfushorin e Barçës, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, 31-vjeçari i tha gazetës: “Nuk e di pse më lidhin me Interin. Nuk mund ta shpjegoj.“Unë respektoj shumë ekipe të tjera. Interi është një ekip i shkëlqyer dhe ne luajtëm kundër tyre këtë sezon.“

Kam shokë dhe i respektoj. Unë jam ku unë dua të jem dhe nëse Interi po mendon për mua, atëherë është mirë, por jam i lumtur në Barcelonë”, ka thënë ylli kroat./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *